Lidhje

Fushata zgjedhore në Lezhë


Fushata zgjedhore në Lezhë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00
Më 23 qershor në Lezhë do të votohet për 7 nga 140 deputetët e Parlamentit. Në këtë qark, fushata elektorale po mbizotërohet nga Partia Demokratike dhe Partia Socialiste, me çështje kryesore lehtësirat për zhvillimin e bujqësisë dhe nxitjen e turizmit.

Fushata zgjedhore në Lezhë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00
XS
SM
MD
LG