Lidhje

Retorikë e ashpër zgjedhore në Maqedoni


Retorikë e ashpër zgjedhore në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Në Maqedoni po zhvillohet fushata për zgjedhjet vendore të 15 tetorit, e cila po përshkohet me një retorikë mjaft të ashpër midis partive dhe kandidatëve rivalë.

XS
SM
MD
LG