Lidhje

Fushata zgjedhore në Tiranë, partitë presin rezultate maksimale


Tirana dërgon 32 deputetë në parlamentin e ri dhe diferencat janë shumë të ngushta e të paparashikueshme

Fushata zgjedhore është drejt fundit në Tiranë, ndërsa partitë kryesore po zhvillojnë dhjetra takime me qytetarët. Krahas dy partive të mëdha PD e PS, në kryeqytet po punojnë shumë edhe partitë më të vogla. Tirana dërgon 32 deputetë në parlamentin e ri dhe diferencat janë shumë të ngushta e të paparashikueshme. Korrespondenti ynë, Ilirian Agolli, bisedoi me disa nga konkurrentët dhe përgatiti materialin në vazhdim.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG