Lidhje

Deputeti Bogdani mbi reformën në drejtësi


Intervistë me deputetin Gerti Bogdani
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:51 0:00

Reforma në drejtësi ka dominuar jetën politike në Shqipëri gjatë muajve të fundit, duke ngjallur deklarata që janë cilësuar të forta dhe të drejtëpërdrejta nga komuniteti ndërkombëtar, kryesisht Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian, drejtuar politikanëve shqiptarë. Por ndonëse të gjithë shprehen në parim pro reformës, ka ende zëra mosbesues që e vënë në dyshim arritjen e saj. Deputeti i Partisë Demokratike Gerti Bogdani diskuton në studio përpjekjet për miratimin e reformës.

Intervistë me deputetin Gerti Bogdani
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:51 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG