Lidhje

Gjilan, përurohet shtatorja e Idriz Seferit


Në Gjilan, sot u përurua shtatorja e heroit Idriz Seferi. Në ceremoninë ku morën pjesë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta u vlerësua vepra e Idriz Seferit, një nga personalitetet e shquara historike që lidhen me 105 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë.

Gjilan, përurohet statuja e Idriz Seferit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG