Lidhje

Gjilan, përurohet shtatorja e Idriz Seferit

  • Leonat Shehu

Në Gjilan, sot u përurua shtatorja e heroit Idriz Seferi. Në ceremoninë ku morën pjesë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta u vlerësua vepra e Idriz Seferit, një nga personalitetet e shquara historike që lidhen me 105 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG