Lidhje

Intervistë me Z. Gjekë Gjonlekaj


Zëri i Amerikës shënoi këtë javë 70 vjetorin e transmetimit të parë në gjuhën shqipe. Zyrtarë të lartë, diplomatë dhe personalitete të politikës në rajon vlerësojnë punën e kësaj redaksie në disa nga transformimet më të rëndësishme politike dhe shoqërore. Do të sjellim tani kujtimet e një veterani të Zërit të Amerikës, Gjekë Gjonlekaj.

Intervistë me Z. Gjekë Gjonlekaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:45 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG