Lidhje

Votimet në Qarkun e Gjirokastrës


Votimet në Qarkun e Gjirokastrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Në Qarkun e Gjirokastrës që përfshin edhe Përmetin dhe Tepelenën votimet kanë ecur të qeta dhe pa incidente. Sipas të dhënave të Komisioneve zonale deri në orët e pasdites në votime morën pjesë rreth 38% e zgjedhësve. Sipas burimeve kufitare rreth 3500 emigrantë të tjerë u kthyen sot nga Greqia nga Pika e Kakavijes për të marrë pjesë në zgjedhje.

Votimet në Qarkun e Gjirokastrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG