Lidhje

Gjyqi për vrasjen e George Floyd-it dhe tensionet racore


Gjyqi për vrasjen e George Floyd-it dhe tensionet racore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Përzgjedhja e jurisë për gjyqin ndaj ish policit të bardhë Derek Chauvin, i akuzuar për vrasje pa paramendim për vdekjen e afrikano-amerikanit George Floyd, do të fillojë të hënën.

XS
SM
MD
LG