Lidhje

Gjysmë maratona Prishtina 2014


Gjysmë maratona Prishtina 2014
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Sot në Kosovë, është mbajtur për të katërmbëdhjetën herë gjysmë maratona ndërkombëtare Prishtina 2014. Me moton, “vrapo për paqe dhe tolerancë”, kjo maratonë mblodhi rreth 1400 garues nga e gjithë bota. Këtë vit si garuese mori pjesë edhe presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga.

XS
SM
MD
LG