Lidhje

Golem, resortet turistike hapin dyert për të pastrehët


Golem, resortet turistike hapin dyert për të pastrehët
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:11 0:00

Në zonën turistike të Golemit, hotelet kanë hapur dyert për të strehuar familjet e mbetura pa shtëpi në Durrës nga tërmeti i 26 nëntorit. Qindra persona po marrin mjekimet dhe ushqimet e nevojshme, ndërsa vërehet një solidaritet i gjerë për ndihmat humanitare.

XS
SM
MD
LG