Lidhje

Media Arkivi

Të drejtat e grave në Kosovë


Të drejtat e grave në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Në Kosovë përfaqësueset e organizatave të grave thanë se qasja jo e barabartë e femrave në arsim, politikë dhe fusha të tjera ushtron ndikim të madh në gjendjen e përgjithshme të grave.

XS
SM
MD
LG