Lidhje

Halloween

Më 31 tetor, miliona amerikanë vishen me kostume dhe fëmijët trokasin në dyert e shtëpive me ritualin e kërkimit të karameleve Halloween-i

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG