Lidhje

Haradinaj, dyshime mbi një plan për ndarjen e Kosovës


Haradinaj, dyshime mbi një plan për ndarjen e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Haradinaj: ka dyshime se Thaçi, Rama dhe Mogherini kanë biseduar për ndarjen e Kosovës

XS
SM
MD
LG