Lidhje

Uragani Harvey shndërrohet në stuhi tropikale, shkakton shkatërrime e përmbytje

Uragani Harvey goditi Teksasin të shtunën, duke shkatërruar shtëpi dhe biznese me erërat e fuqishme dhe shirat e rrëmbyer.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG