Lidhje

SHBA: Uragani Sandy përpin bregun lindor

Stuhia monstruoze solli erëra të forta dhe përmbytje në qytetet e mëdha nga mesi i Atlantikut në New England

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG