Lidhje

Imazhi i TikTok në SHBA


Imazhi i TikTok në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Kevin Mayer, ish-ekzekutiv i kompanisë Disney, së fundmi mori detyrën e shefit ekzekutiv të kompanisë TikTok. Ai duhet të bindë ligjvënësit, rregullatorët dhe konsumatorët amerikanë se ata mund t'i besojnë aplikacionit në pronësi kineze me të dhënat e tyre.

XS
SM
MD
LG