Lidhje

Influenca e Rusisë në Ballkan


Influenca e Rusisë në Ballkan
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:57 0:00

Në Kosovë, njohës të zhvillimeve politike dhe të sigurisë e cilësojnë shqetësuese rritjen e dukshme të një lufte informative dhe propaganduese ruse kundrejt Kosovës.

XS
SM
MD
LG