Lidhje

Ditari

Ndërkombëtarët mbi krijimin e institucioneve në Kosovë


Ndërkombëtarët mbi krijimin e institucioneve në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Përfaqësues të bashkësisë ndërkombëtare në Kosovë thanë sot se nuk do të ndërhyjnë në gjetjen e zgjidhjes për krijimin e institucioneve të reja të Kosovës. Ata thanë se Kosova është duke kaluar në një proces demokratik dhe jo në një krizë institucionale.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG