Lidhje

Kosova shënon Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve


Në Kosovë sot janë mbajtur shumë veprimtari me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve. Veprimtarët humanitarë thonë se në Kosovë nuk bëhet sa duhet për respektimin e të drejtave të fëmijëve dhe se ata përballen me rreziqe të ndryshme.

Kosova shënon Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

XS
SM
MD
LG