Lidhje

Ditari

Intervistë me dy ekspertë të bujqësisë


Në një intervistë për Zërin e Amerikës, zonja Brisilda Pullumbi, këshilltare e ministrit të Bujqësisë. dhe Piro Rapushi, drejtor ekzekutiv i organizatës joqeveritare AAC-Lushnja, folën për problemet dhe perspektivat e bujqësisë në Shqipëri.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG