Lidhje

Phillips: dialogu Prishtinë-Beograd të përmbyllet


Phillips: dialogu Prishtinë-Beograd të përmbyllet
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:52 0:00

Njëzet vjet pas ndërhyrjes së NATO-s, Kosova është e pavarur dhe Serbia duhet ta pranojë faktin që e ka humbur atë si rezultat i krimeve të Millosheviçit, thotë David Phillips.

XS
SM
MD
LG