Lidhje

Intervistë me deputetin socialist Namik Dokle


Intervistë me deputetin socialist Namik Dokle

Me grupin e udhëheqësve dhe politikanëve nga vende të ndryshme të botës që morën dje pjesë në Washington në Mëngjesin e Lutjeve, ishte edhe deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle. Zoti Dokle dha të premten një intervistë në emisionin televiziv Ditari.

XS
SM
MD
LG