Lidhje

Media Arkivi

Ish-Presidenti Moisiu bën thirrje për reformën në drejtësi


Ish-Presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu, e quajti bazike për shtetin shqiptar reformën në drejtësi dhe i bëri thirrje klasës politike ta miratojë atë me 21 korrik.

XS
SM
MD
LG