Lidhje

Sulmi terrorist natën e ndërrimit të viteve në Stamboll

Mbi 600 persona prisnin vitin e ri brenda klubit "Reina" ku hyri një person i armatosur që filloi të qëllojë me armë. Sipas autoriteteve turke, të paktën 39 vetë u vranë dhe rreth 70 të tjerë u plagosën.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG