Lidhje

Vdes aktori i 'Sopranos' Gandolfini

Aktori amerikan i kinematografisë dhe televizionit, James Gandolfini, i cili luan rolin kapobande në këtë film vdiq në moshën 51 vjeçare në Itali

XS
SM
MD
LG