Lidhje

Kujtime për John F. Kennedy-in

Rreth 300 artikuj për presidentin amerikan John F. Kennedy dhe me vrasjen e tij u vunë për shitje në ankand më 24 tetor në Masaçusets.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG