Lidhje

Jonathan Moore komenton për Kosovën


Jonathan Moore komenton për Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Drejtori i zyrës për Evropën Qendrore dhe Jugore në Departamentin e Shtetit Jonathan Moore shpreh mbëshetjen amerikane për futjen e Kosovës në Partneritetin për Paqe.

XS
SM
MD
LG