Lidhje

Lëvizja ndërkufitare Shqipëri - Mal i Zi


Në pikën kufitare Sukubinë-Muriqan është shtuar fluksi i turistëve dhe automjeteve në të dy krahët e kufirit midis Malit të Zi dhe Shqipërisë. Krahasuar me vitet e tjera, sivjet nuk ka pritje të gjata si pasojë e thjeshtëzimit të procedurave të kufirit.

Lëvizja ndërkufitare Shqipëri-Mal i Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

XS
SM
MD
LG