Lidhje

Bashkëpunimi Klinë - Gjirokastër


Piktori Idriz Berisha
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00
Komuna e Klinës në Kosovë dhe Bashkia e Gjirokastrës prej disa kohësh kanë lidhur një marrëdhënie binjakëzimi. Rrethet kulturore po nxisin aktivitete të përbashkëta ndërkohë që bashkëpunimi shtrihet edhe në nivelin e administratës vendore. Këto ditë në Gjirokastër piktori nga Klina Idriz Berisha hapi një ekspozitë pikture e cila po ndiqet me mjaft interes.

Piktori Idriz Berisha
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00
XS
SM
MD
LG