Lidhje

Media Arkivi

Debat mbi postin e kryeministrit në Kosovë


Në Kosovë, Lidhja Demokratike dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës po ngulin këmbë në pretendimet e tyre për postin e kryeministrit të vendit, duke çuar kësisoj drejt shpërbërjes koalicionin e tyre së bashku me Nismën për Kosovën dhe lëvizjen Vetëvendosje.

XS
SM
MD
LG