Lidhje

Policia arreston të dyshuarit për sulmin ndaj autobusit


Arrestohen 4 të rinj
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Arrestohen 4 të rinj

Policia e Gjirokastrës tha sot se ka ndaluar katër të rinj që dyshohen si autorët që qëlluan me armë zjarri një autobuz të linjës Athinë -Tiranë ku humbi jetën një udhëtar dhe u plagos një tjetër. Sipas policisë hetimet paraprake dëshmojnë se katër të rinjtë organizuan dhe kryen sulmin mbi autobuzin me qëllim grabitjen e udhëtarëve.
Arrestohen 4 të rinj
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00
XS
SM
MD
LG