Lidhje

Lezhë, bashkëpunim polici-komunitet


Lezhë, bashkëpunim polici-komunitet
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Në Lezhë ka filuar të zbatohet projekti “Monitorim i partneritetit mes policisë së shtetit dhe të rinjve”, i cili synon një bashkëpunim sa më të gjërë të policisë me komunitetin, në përpjekje për të luftuar kriminalitetin në rritje.

XS
SM
MD
LG