Lidhje

Shkodër: Konferenca "Letërsia si vend kujtese"


Shkodër: Konferenca "Letërsia si vend kujtese"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Në Shkodër u mbajt konferenca dy ditore "Letërsia si vend kujtese", organizuar nga Instituti për Demokraci, Media dhe Kulturë. Konferenca solli në vëmendje letërsinë e burgjeve, martirizimit dhe persekutimit gjatë regjimit komunist.

XS
SM
MD
LG