Lidhje

"Hoti ndër rrjedhat e shekujve"


"Hoti ndër rrjedhat e shekujve"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Studiues nga Shqipëria, Mali i Zi dhe Shtetet e Bashkuara morën sot pjesë në konferencën "Hoti ndër rrjedhat e shekujve" që u mbajt në Shkodër.

XS
SM
MD
LG