Lidhje

Kosovë: qeveria dhe opozita, qasje të ndryshme për bisedimet me Serbinë


Kosovë: qeveria dhe opozita, qasje të ndryshme për bisedimet me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Kosovë, qeveria dhe opozita, qasje të ndryshme për bisedimet me Serbinë

XS
SM
MD
LG