Lidhje

Kosovë, ankesat e partive për rezultatin e zgjedhjeve


Kosovë, ankesat e partive për rezultatin e zgjedhjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Në Kosovë, Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka pranuar 100 ankesa pas shpalljes së rezultateve përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit nga ana e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.

XS
SM
MD
LG