Lidhje

Kosovë, Fitër Bajrami nën hijen e pandemisë


Kosovë, Fitër Bajrami nën hijen e pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Në Kosovë, falja e Fitër Bajramit u mbajt me një numër të kufizuar të personave brenda xhamisë qendrore në Prishtinë dhe duke mbajtur distancën fizike.

XS
SM
MD
LG