Lidhje

Media Arkivi

Kosova përkujton viktimat e 11 shtatorit


Përvjetori i sulmeve të 11 shtatorit, shënohet ne forma të ndryshme çdo vit edhe në Kosovë, ku roli i Shteteve të Bashkuara vlerësohet si i pazëvendësueshëm në procesin e çlirimit dhe pavarësisë së vendit.

XS
SM
MD
LG