Lidhje

625 vjetori i Betejës së Kosovës


625 vjetori i Betejës së Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Qindra serbë morën pjesë sot në manifestimet në Gazimestan dhe Graçanicë afër Prishtinës me rastin e 625 vjetorit të Betejës mesjetare të Kosovës. Në manifestime ishte edhe presidenti i Serbisë Tomislav Nikoliç.

XS
SM
MD
LG