Lidhje

Ditari

625 vjetori i Betejës së Kosovës


Qindra serbë morën pjesë sot në manifestimet në Gazimestan dhe Graçanicë afër Prishtinës me rastin e 625 vjetorit të Betejës mesjetare të Kosovës. Në manifestime ishte edhe presidenti i Serbisë Tomislav Nikoliç.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG