Lidhje

Hetohet shpërthimi në termocentralin Kosova A


Në Kosovë autoritetet thanë se po bëhen hetime lidhur me shpërthimin dje në njërin nga termocentralet e vendit që shkaktoi dy të vrarë dhe 15 të plagosur.

XS
SM
MD
LG