Lidhje

Hetohet shpërthimi në termocentralin Kosova A


Hetohet shpërthimi në termocentralin Kosova A
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Në Kosovë autoritetet thanë se po bëhen hetime lidhur me shpërthimin dje në njërin nga termocentralet e vendit që shkaktoi dy të vrarë dhe 15 të plagosur.

XS
SM
MD
LG