Lidhje

Sfidat ekonomike të qeverisë së ardhshme të Kosovës


Sfidat e qeverisë së re në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Në Kosovë, njohës të ekonomisë thonë se viti i ardhshëm do të trashëgojë disa nga sfidat e rënda me të cilat është përballur ekonomia e Kosovës. Ata nënvizojnë se pasojat e krizës së gjatë politike në vend dhe rënia e vazhdueshme ekonomike janë sfidat që e presin qeverinë e ardhshme të Kosovës.

Sfidat e qeverisë së re në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

XS
SM
MD
LG