Lidhje

Media Arkivi

Kosova dhe liberalizimi i vizave me BE


Qeveria e Kosovës është zotuar që deri në fillim të muajit qershor, të përmbushë kriteret e Komisionit Evropian për liberalizimin e vizave dhe t’i raportojë përparimin këtij komisioni.

XS
SM
MD
LG