Lidhje

Kosovë, FMN bisedime


Kosovë, FMN bisedime
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Qeveria e Kosovës dhe fondi Monetar Ndërkombëtar paralajmëruan nisjen e bisedimeve për një program të ri mbështetës

XS
SM
MD
LG