Lidhje

Kosovë: Qeveria miraton marrëveshjen për kufirin me Malin e Zi


Qeveria e Kosovës miratoi në mëngjesin e së enjtes projektligjin për Ratifikimin e Marrëveshjes për kufirin ndërmjet Kosovës dhe Malit të Zi dhe e dërgoi atë për miratim në parlamentin e Kosovës.

XS
SM
MD
LG