Lidhje

Zhvillimet kryesore në Kosovë gjatë v.2015


Pragu i Vitit të Ri në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Kosova po e përmbyll vitin 2015 me shumë sfida dhe po fillon një vit të ri me shumë probleme të pazgjidhura. Udhëheqësit e institucioneve zotohen për më shumë përmirësim të gjendjes ekonomike ndërsa shpresojnë që viti i ri do të jetë një vit i ndryshimeve.

Pragu i Vitit të Ri në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

XS
SM
MD
LG