Lidhje

Kosovë, opozita peticion kundër marrëveshjeve


Kosovë, opozita peticion kundër marrëveshjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Kosovë, opozita fillon nënshkrimin e një peticioni kundër marrëveshjeve me Serbinë dhe për kufirin me Malin e Zi

XS
SM
MD
LG