Lidhje

Media Arkivi

Kosova në mbështetje të Francës


Sulmet e Parisit janë dënuar nga udhëheqës të institucioneve e partish politike, të shoqërisë civile dhe të Bashkësisë Islame të Kosovës.

XS
SM
MD
LG