Lidhje

Kosovë, policia në kërkim të dy personave


Në Kosovë, policia tha se është vënë në kërkim të dy personave të paidentifikuar, që synonin të hidhnin copa metali për shpimin e gomave të autokolonës në lëvizje të kryeministrit Isa Mustafa.

Njoftimi i sotëm ndodh një ditë pasi parlamenti i Kosovës ndërpreu punimet, për shkak se deputetët opozitarë qëlluan me vezë kryeministrin Mustafa, ndërsa po raportonte lidhur me marrëveshjet e kohëve të fundit me Serbinë.

Policia e Kosovës dhe incidentet
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

XS
SM
MD
LG