Lidhje

Media Arkivi

Rritet pakënaqësia ndaj bisedimeve Kosovë-Serbi


Një studim i publikuar në Prishtinë, vë në pah rritjen e pakënaqësisë me bisedimet me Serbinë dhe posaçërisht me asociacionin e komunave me shumicë serbe

XS
SM
MD
LG