Lidhje

Kosova dhe Gjykata e Posaçme


Kosova dhe Gjykata e Posaçme
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:20 0:00

Komisioni i Ligjeve miratoi ngritjen e Gjykatës së Posaçme për Kosovën

XS
SM
MD
LG